Hakkımızda

"nemoHaus Yapı Sistemleri ile Mükemmellikte Süreklilik"

 

Şirketimiz nemoHaus sektörü olan inşaat sistemleri ve müteahhitlik konusunda birçok fabrika, otel, villa, konut ve benzeri alanlarda taahhüt işleri yapmış ve birçok önemli projeye imza atmıştır. Verilen servisler ise planlama, ön projeleri hazırlama, prezantasyonlar, tüm uygulama projelerinin çizimi, teknik şartnamelerin hazırlanması ve uygulama hizmetlerinin yapılmasını kapsar.


Kendimize ait patentli nemoHaus sistemimizle gerçekleştirdiğimiz bu projeler ile Türkiye de birçok ilkleri gerçekleştirilmiş olmaktan ve inşaat alanına getirdiğimiz son derece değerli yeniliklerden dolayı gururluyuz.


Başta yönetim departmanımız olmak üzere yurtdışında yüksek lisans eğitimi görmüş ve avrupada uzun yıllar boyunca iş tecrübesi kazanmış olan çalışanlarımız arasında mimar, inşaat mühendisi, proje uzmanı, makine mühendisi, bilgisayar mühendisi, otomasyon uzmanı

ve yurtdışı tecrübeli inşaat ekibimiz bulunmaktadır.


Bu kadro sayesinde tüm ihtiyaçlarınızı eksiksiz olarak hızlı ve güvenilir bir biçimde tek bir çatı altında çözmekteyiz.

 

Biz ülkesini ve insanlarını seven bir kuruluş olarak, yaşantımızın büyük kısmını geçirdiğimiz yuvalarımızda hepimizin daha ekonomik,
daha rahat, daha sağlıklı, daha sorunsuz ve daha güvenli ortamları hakettiğimizi düşünüyoruz..Teklif talep ve İletişim formuna ulaşmak için lütfen devam butonuna tıklayınız.

devamı...